آفتاب ایلام| رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه ‌دوران سیطره غرب به پایان رسیده است، ‌‌گفت: رژیم غاصب صهیونیستی چند سال آینده را به خود نخواهد دید.
آفتاب ایلام| سردار غلامرضا سلیمانی پیش‌ازظهر امروز در اجلاسیه بزرگداشت رزمندگان و ایثارگران استان ایلام با بیان این‌که پیروزی انقلاب اسلامی در قرن 14 یکی از حوادث بزرگ تاریخ محسوب می‌شود که به رهبری امام‌خمینی (ره) اتفاق افتاد، اظهار داشت: این پیروزی یک ابر تحول در جهان محسوب می‌شود که پس‌از آن تحولات بزرگی رخ داد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر این‌که این ابر تحول توسط مردم و با یاری و راهنمایی امام راحل اتفاق افتاد، افزود: این پیروزی هندسه قدرت را در دنیا تغییر داد و تمدن مادی غرب را دچار بحران هویت و گفتمان کرد.

وی با بیان این‌که بسیاری از اندیشمندان از فروپاشی تمدن غرب و از توسعه اسلام سخن می‌گویند اضافه کرد: پیروزی‌های مردم ایران در دوران انقلاب و 8 سال دفاع مقدس و همچنین پیروزی اسلام بر مستبدان مدیون جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان است.

سردار سلیمانی در ادامه اظهار داشت: مردم کشور و به تبع آن استان ایلام نبرد عاشورا را سرلوحه دلاوری‌های خود قرار داده و در دوران دفاع مقدس شجاعانه به میدان نبرد آمده و از انقلاب و نظام دفاع کردند و در برابر دشمن متجاوز بعثی که بیش از 50 کشور آن را حمایت کردند، ایستاد.

رئیس سازمان بسیج با بیان این‌که یک انقلاب بزرگ نیاز به فداکاری‌های بزرگ دارد گفت: این فداکاری بزرگ توسط ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس رقم خورد و شهدای گرانقدر محور اصلی این حماسه و پیروزی بودند و امروز نیز چراغ راه ما هستند.

سردار سلیمانی اضافه کرد: مردم ولایتمدار ایلام در دوران دفاع مقدس در برابر رژیم بعثی ایستاد که این عمل تحسین‌برانگیز است.

وی با بیان این‌که دشمنان انقلاب و نظام این روزها نه‌تنها بحران مشروعیت بلکه بحران موجودیت پیدا کرده‌اند، اظهار داشت: دشمنان نظام شکست در مقابل انقلاب اسلامی را پذیرفته و در حال فرار از منطقه هستند و نگران فروپاشی پایه‌های متزلزل قدرت خویش هستند.

این مسئول با اشاره به این‌که براساس پیش‌بینی‌های امام راحل پیروزی بزرگ در انتظار جهان اسلام است خاطرنشان کرد: پیش‌قراول این پیروزی بزرگ، پیروزی‌ مردم ایران در دوران انقلاب و دفاع مقدس است.

سردار سلیمانی با اشاره به این‌که دوران سیطره غرب به پایان رسیده است اضافه کرد: دستاورد خون شهدا آنقدر بزرگ است که زبان قاصر از بیان آن است.

وی همچنین به پیش‌بینی امام راحل در خصوص فتح سنگرهای کلیدی جهان توسط اسلام اشاره و خاطرنشان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی چند سال آینده را به خود نخواهد دید و فلسطین و شهرهای اشغالی آزاد خواهند شد.