فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: دانشجوی انقلابی پیشرو نیاز امروز کشور برای دستیبابی به قله‌های ترقی است.به گزارش آفتاب ایلام ؛ سردار جمال شاکرمی پیش از ظهر امروز در جمع دانشجویان بسیجی اظهار داشت: دانشجوی انقلابی پیشرو نیاز امروز کشور برای دستیبابی به قله‌های ترقی است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، پیشرفت حاصل از حضور بسیجی دانشجویان در صحنه‌های علمی می‌تواند تاثیر گزار و افق روش برای ایران اسلامی در جهان باشد.

وی با پوزش از برگزاری مراسم روز دانشجو با تاخیر یک روزه و تقدیر از بسیج دانشجویی برای برگزاری مراسم خاطرنشان کرد: نیاز امروز کشور، حضور دانشجویان خلاق‌، متفکر و نوگرایی است که بتوانند کشور را در توقفگاه‌های سخت به سلامت عبور دهند.

سردار شاکرمی گفت:  استفاده از تفکر  نگاه انقلابی، هوشمندانه توام با تخصص و تعهد و روحیه جهادی و بسیجی برای شرایط کشور لازم و چنین نگاهی در قشر جوان دانشجوی انقلابی و ولایی با تفکر بسیجی و توان جهادی یافت شدنی است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) به افق نگاه بسیج دانشجویی نیز‌ گریز زد و گفت:‌‌‌ رسالت بسیج‌ دانشجویی‌در میان بسیجیان کادر سازی و مطالبه‌گری و عدالت خواهی انقلابی و ولایی است.


فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام به رسالت سپاه در حفظ دستآوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و بیان داشت:  شما دانشجویان همین رسالت را دارید و تلاش کنید تا در دفاع از آرمان‌های مقدس پیشتاز شوید.

وی، به اقدامات دانشجویان بسیجی با محوریت بسیج دانشجویی اشاره کرد و گفت: حضور شما در اقدامات جهادی و توسعه مناطق محروم امید آفرین برای محرومان است و استمرار این حرکت انتظار ما از دانشجویان بسیجی است.